מנטל - שירותי סיעוד בע"מ 
מנטל - שירותי סיעוד בע"מ

     

מנטל שירותי סיעוד בע"מ - מי אנחנו?

 

חברת מנטל שירותי סיעוד, מתמחה בהשמת כוח אדם מקצועי ואיכותי בפריסה ארצית לטיפול סיעודי בקשישים, חולים ומוגבלים הזקוקים להשגחה צמודה בביתם, בבית חולים או בדיור מוגן.

 

מנטל מסייעת לבני המשפחות בשלושה מישורים עיקריים: 

1. שירותי טרום סיעוד

חברת מנטל מעניקה לכם שירות טרום סיעוד מיידי המיועד למשפחות המתחילות תהליך של הבאת עובד זר לבן/בת משפחה הנזקק לטיפול סיעודי. עד לקבלת זכאות על פי החוק, יטפל בבן המשפחה מטפל/ת ישראלי מקצועי אשר ידאג לכל מחסורו ויעזור לו בביצוע כל הפעילויות היום יומיות הכוללות אכילה, רחצה, הליכה, התלבשות ועוד.

             

2. שירותי מטפלים זרים לסיעוד

מזה למעלה מ- 12 שנים, מתמחה חברת מנטל בהתאמת מטפלים זרים לסיעוד לטובת טיפול בקשישים, טיפול בחולים וכן טיפול בנכים בכל הגילאים. ייבוא מטפלים זרים מהימנים, מסורים ומקצועיים לסיעוד ברישיון, המגיעים מארצות המזרח הרחוק ואירופה, נותנים מענה לקרוביכם. אנו מודעים לחשיבות הקשר העמוק שנוצר בין מטפל למטופל ובני משפחתו ופועלים למציאת מטפלים דוברי שפת האם של המטופל (עברית, אנגלית, רוסית, רומנית, צרפתית ושפות נוספות). מנטל מסייעת למשפחות בקבלת היתר העסקת מטפלים זרים לסיעוד, החזרי תשלומים מביטוח לאומי, קרן שואה, משרד הביטחון ,קופת החולים שלכם או כל גוף אחר ממנו אתם זכאים לקבלת החזר כספי. העובדת הסוציאלית שלנו זמינה עבורכם לאורך כל משך העסקת המטפל.

 

3. מציאת מטפל סיעודי חלופי (זמני)

במקרה של היעדרות המטפל הסיעודי הקבוע או בני משפחת המטופל, נציגי מנטל מתאימים מטפלים סיעודיים לפי מגבלות המטופל וצרכיו בתוך יממה. מטפל סיעודי חלופי (זמני), צמוד למטופל 24 שעות ביממה, מלווה אותו בכל דבר ועניין וקשוב לבקשותיו כמו מטפל קבוע. גם כאן ניתן השירות בבית המטופל, בבית חולים או בכל מוסד אחר. מנטל הינה אחת החברות המובילות בישראל בתחום סיעוד רפואי , מטפלים סיעודיים ומטפלים זרים לסיעוד, עם ותק בהתמחות בתחום משנת 1995. במרוצת השנים העניקה מנטל שירותים רבים, תמיכה וליווי בתחום הסיעוד, לרבות עזרה בהשגת רישיון מן המדינה להעסקת עובד זר לאלפי משפחות מרוצות אשר בחרו להעסיק עובד זר לטיפול בבן משפחתם. ליבת הפעילות של מנטל הנה מגוון שירותים למטופלים סיעודיים המשפרים משמעותית את איכות חיי המטופלים ותורמים לשמירה על יציבות שכה חשובה להם - בסביבתם הטבעית.

 

אילו שירותי סיעוד אנו מציעים?

חברת מנטל מציעה שירותי טרום סיעוד, ליווי בהעסקת עובד זר בסיעוד, שירותי סיוע לזכאים לגמלת סיעוד על-פי חוק ביטוח לאומי, אחיות פרטיות הנותנות שירותי סיוע והשגחה רפואית על חולים ומטפלים זמניים המחליפים את המטפל הקבוע או בני המשפחה. את הליווי ופיקוח על קליטת עובד זר למשפחה, מבצעת עובדת סוציאלית מנוסה המכירה היטב את חוק ביטוח סיעוד, הטפסים הנדרשים והמוסדות, בכדי להעסיק עובד זר בסיעוד בישראל.

 

יתרונות בחירת מטפל סיעודי במנטל:

 

חברה מבוססת ומנוסה

חברת מנטל מתמחה בתחום כוח אדם לסיעוד למעלה מ- 12 שנים. אנו נעזרים בניסיוננו וקשובים לצרכים המשתנים של המטופלים ובקשות בני משפחותיהם ומשכילים להתאים את עצמנו לבקשות אלו ולהתייעל כל הזמן.

 

שירות אישי ומקצועי

מנטל מקפידה על ליווי ופיקוח לאורך תהליך קליטת עובד זר לסיעוד והשתלבותו לרווחת המטופל. אנו מקפידים על מתן יחס אישי וזמינות מרבית, אשר תורמת לשביעות רצון גבוהה בקרב המטופלים ובני משפחותיהם.

 

לא רק בישראל

חברת מנטל שומרת על קשר הדוק עם מטופלים סיעודיים אשר בני משפחותיהם מתגוררים בחו"ל ומסייעת להם בתהליך העסקת העובדת הזר והשתלבותו בחיי יקיריהם כך שיוכלו להיות רגועים גם כשאינם נמצאים בקרבת המטופל.

 

סינון קפדני של מטפלים

מטפלי מנטל הם מן הטובים והמיומנים בארץ. מועמדינו עוברים סינון קפדני במסגרתו עליהם לעבור בדיקות רפואיות מקיפות (המוודאות כי אינם נושאים מחלות כגון צהבת, איידס שאינן בהריון וכד'.) כמו כן עוברים המועמדים ראיונות עומק אישיים ומי שנמצא מתאים יעבור סמינר בתנאי פנימייה. במסגרת הסמינר לומדים המועמדים סיעוד, משק בית ועברית בסיסית. רק מועמדים אשר סיימו את הסמינר בהצלחה יותרו להגיע לארץ דרך חברת מנטל. ניתן לחזק כל מועמד בכל אחד מתחומי ההכשרה בהתאם לצרכי המטופל.

 

בחירת מטפל סיעודי

נציגי מנטל עושים הכל כדי שיעשה חיבור אופטימלי בין מטפל למטופל. בעת ההחלטה נלקחים בחשבון לא רק גיל המטפל, כישוריו המקצועיים וניסיונו, כי אם גם ושפת האם שלו, מוצאו, אישיותו, מסירותו ומקצועיותו. ניסיוננו מוכיח שבחירה משותפת של המטופל על פי הקריטריונים של סיבת הסיעוד, משפרים את סיכויי התאמת המטפלים הזרים לאין שיעור ותורמים משמעותית להצלחתו.

 

מטפלים מנוסים לחולים סיעודיים

מנטל שירותי סיעוד מעניקה ללקוחותיה את שירותי הסיעוד המתקדמים בארץ תוך דגש על כוח אדם מקצועי ומנוסה. המטפלים מתמחים בטיפול סיעודי באנשים הסובלים מ: מחלת פרקינסון, מחלקת אלצהיימר, חולי סרטן, נכים, אנשים לאחר אירוע מוחי או שבץ מוחי, אוטיסטים, חולי טרשת נפוצה, אוסטיאופורוזיס, מחלות פרקים, מחלות עיניים, חולים המרותקים למיטה, סוכרתיים, אנשים הסובלים ממחלות דימנציה, אנשים לאחר ניתוח החלפת ירך ושבץ מוחי. אנו פועלים להרחיב את מגוון השירותים הניתנים כיום בכדי להמשיך ולתת למטופלים את רמת השירות הגבוהה המגיעה להם.

 

לפרטים נוספים התקשרו אלינו בטלפון 1-700-700-455 או הקליקו כאן להשארת פרטי התקשרות ואנו נחזור אליכם עד 24 שעות מפנייתכם.

 
 
דף הבית | מי אנחנו | תחומי התמחות | תיאור התהליך | עובדים זרים פנויים | חוק הסיעוד | שאלות ותשובות | לקוחות מספרים | מבצעים | טפסים | קישורים | טופס יצירת קשר | English
 
כל הזכויות שמורות לחברת מנטל בע"מ 1995 ©
 

בניית אתרים  click-it.co.il קידום אתרים