מנטל - שירותי סיעוד בע"מ 
מנטל - שירותי סיעוד בע"מ

     

מנטל שירותי סיעוד בע"מ - תיאור התהליך

 

שילוב עובדים זרים בביתו של מי שזקוק לעזרה צמודה, כרוך בהליך בירוקראטי ורגשי אותו מסדירים בני משפחתו של המטופל. מנטל שירותי סיעוד פורסת בפניכם בשקיפות מלאה, את הליך העסקת עובד זר לצורך טיפול בקשישים, טיפול בנכים, סיעוד מבוגרים וילדים. תהליך מיון והעסקת עובד ובמיוחד עובד המגיע מחו"ל, מחייב הערכת צרכי המטופלים ותהליכי השמה איכותיים.

 

לעיתים לוקח למשפחה הקרובה זמן רב להפנים שאדם יקר לכם נזקק לטיפול סיעודי צמוד. בכדי שהמשפחה לא תשנה את שגרת חייה מן הקצה אל הקצה ואיכות החיים של המטופל תישאר כתמול שלשום, מציעה חברת מנטל שירותי סיעוד, שירותי אחות פרטית ומאגר מטפלים מקצועיים זרים ברישיון. מטפלות סיעודיות אלה מגיעות מארצות המזרח הרחוק ואירופה ומתמחות בסיעוד לרווחתם של מטופלים קשישים, חולים ונכים.

 

חברת מנטל נמצאת בקשר הדוק עם בני המשפחה בארץ ובחו"ל, במטרה להבטיח טיפול אישי ומציאת פתרונות סיעודיים נכונים ביותר למטופל ובני משפחתו.

 

רמת המטפלים הסיעודיים

מנטל מגייסת מטפלות סיעודיות באמצעות משרדי כוח אדם בחו"ל. אנו מקפידים על עובדים בעלי מוסר עבודה גבוה, קשר אישי וחם למטופל, ורמה אישית גבוהה. אנו שמים דגש על שפת האם של המטופל במטרה להתאים לו/לה מטפל דובר שפה זו כדי להקל על ההסתגלות למצב החדש ולתרום לתקשורת מוצלחת מהרגע הראשון.

 

הסדרת ההליך הבירוקרטי בהבאת מטפלים סיעודיים מחו"ל

לחברת מנטל שירותי סיעוד, יש קשר רצוף והדוק עם המוסדות המאשרים הבאת עובדים זרים לעבודה בסיעוד בישראל. בחברתנו עובדת סוציאלית אשר מסייעת לכם למלא ולהגיש את כל המסמכים הנדרשים להבאת עובד זר לטובת סיעוד מבוגרים מול משרד העבודה (יחידת הסמך), המוסד לביטוח לאומי ומשרד הפנים.

 

הכשרת מטפלים סיעודיים על ידי מנטל

עובדים זרים המגיעים ארצה לטובת סיעוד קשישים, חולים ומוגבלים, עוברים בדיקות רפואיות ורק אז מאושרים להתחיל לעבוד כמטפלים. אופיים נבדק טרם הגיעם ארצה והם נדרשים לאשר כי הם מסוגלים לעמוד במצבי לחץ, קושי פיזי, אמינות ואחריות כלפי המטופל. חברת מנטל מעדכנת גם את המטפלים שמגיעים מחו"ל עבור מי הם יעבדו, היכן יגורו, אם המטופל הוא גבר או אישה ונתונים רלוונטיים נוספים המסייעים להם להרגיש בנוח עם הגיעם לבית המטופל.

 

קליטת המטפלים הסיעודיים עם הגעתם לישראל

מנטל עוקבת מקרוב אחר קליטתם בבית המטופל הסיעודי ומסייעת לשני הצדדים להכיר ולהתחיל את הקשר החדש שנובע מתוך אילוץ, על הצד החיובי ביותר.

 

אנו מודעים לרגישות הגדולה סביב הכנסת אדם זר הביתה. מניסיוננו, שיתוף פעולה חיובי עם המטפל, מסב אושר למטופל שזוכה לטיפול נאות, מקצועי וחם: 

  1. מנטל מסייעת לבני משפחת החולה בקבלת טופס הערכת תלות (בקשה לחוק סיעוד או שירותים מיוחדים - שר"מ) מהביטוח הלאומי ו/או שירותי בריאות הציבור ו/או משרד העבודה ו/או משרד הביטחון.

  2. עובדת סוציאלית מיומנת ומקצועית ממנטל המתמחה ב- חוק ביטוח סיעוד, עוזרת לכם בהגשת בקשה לקבלת היתר מיחידת הסמך במשרד התמ"ת בצירוף טופס הערכת תלות ותשלום אגרה.

  3. עם קבלת ההיתר המבוקש, תוכלו לבחור עובד או עובדת זרה שיגורו עם בן משפחתכם ויעניקו לו שירותי סיעוד ו/או טיפול סיעודי 24 שעות ביממה על הצד הטוב ביותר. בשלב זה נציג בפניכם קורות חיים ונתונים נוספים אודות המועמדים תוך שימת דגש מיוחד להתאמת שפת המטפל/ת, מוצאו, ניסיונו וכו'. חשוב לדעת! מטפלי מנטל הם מן הטובים והמיומנים בארץ. מועמדינו עוברים סינון קפדני במסגרתו עליהם לעבור בדיקות רפואיות מקיפות (המוודאות כי אינם נושאים מחלות כגון צהבת, איידס שאינן בהריון וכד'.) כמו כן עוברים המועמדים ראיונות עומק אישיים ומי שנמצא מתאים יעבור סמינר בתנאי פנימייה. במסגרת הסמינר לומדים המועמדים סיעוד, משק בית ועברית בסיסית. רק מועמדים אשר סיימו את הסמינר בהצלחה יותרו להגיע לארץ דרך חברת מנטל. ניתן לחזק כל מועמד בכל אחד מתחומי ההכשרה בהתאם לצרכי המטופל. לאחר שנבחר מטפל/ת, חברת מנטל מתאמת עבורכם תור לפגישה במשרד הפנים. במועד שנקבע, מגיע בן המשפחה או נציג מנטל מטעמכם למשרד הפנים עם ניירת מתאימה להבאת המטפל לארץ. משרד הפנים שולח את הבקשה לשגרירות הרלוונטית ממנה מגיע המטפל.  

  4. עם הגעת הבקשה לשגרירות בחו"ל, מוזמן העובד הזר לראיון והצגת מסמכים. לאחר מכן הוא מוזמן בשנית לקבלת אשרת הכניסה לעבודה בישראל.  

  5. מייד עם קבלת אשרת כניסה לעבודה למטרת סיעוד בישראל, מזמינה חברת כוח אדם מקומית בחו"ל טיסה עבור העובד מטעם מנטל. 

  6. כשהעובד מגיע לישראל, הוא עובר פגישת היכרות עם המטופל על מנת להכירו ולעמוד על צרכיו ותנאיו באופן אישי. עובדים סוציאליים מטעם מנטל שירותי סיעוד מלווים אותו, מפקחים עליו ועל השתלבותו בשגרת חיי המטופל. 

  7. נציג חברת מנטל מלווה באופן אישי וצמוד, כל משפחה וכל מטופל לאורך כל משך עבודתו של המטפל הסיעודי בבית המטופל.

 

חברת מנטל נמצאת בקשר הדוק עם בני משפחות החולים הסיעודיים, בין אם בארץ ובין אם בני המשפחה חיים בחו"ל. ניסיוננו מוכיח שבחירת מטפל סיעודי לא רק משפר את איכות חיי החולים, אלא מעניק שקט נפשי לו זקוקה למשפחה.

 

בחירת מטפלים סיעודיים המגיעים מחו"ל ומשתלבים בעבודה סיעודית אצל מטופלים ישראלים, היא משימה מורכבת, המחייבת ניסיון רב, קשרים והקשבה למטופלים ובני משפחותיהם בכדי ליצור את הקשר המתאים ביותר.

 

מנטל כוח אדם וסיעוד, מתמחה בגיוס, יבוא, הכשרה והשמה של עובדים זרים לסיעוד וטיפול בקשישים, חולים ונכים. על ידי העסקת עובדים זרים לסיעוד ברישיון, יכולים המטופלים להישאר בסביבתם הטבעית, לשמור על שיגרת חייהם וליהנות מיחס אישי חם, תשומת לב מתמדת ושהיה במרחב המוכר שכה חשוב להם בתקופה זו.

 

העסקת מטפלים זרים הנה יותר חסכונית ויותר חיובית בהשפעתה על מטופל/ת ממעבר לבית אבות, דיור מוגן או כל מוסד שאינו הבית המוכר והאהוב.

 

חברת מנטל נמצאת בקשרי עבודה ארוכי טווח עם חברות כוח אדם מחו"ל ומביאה ארצה מטפלים פיליפינים, מקצועיים בסיעוד וכן מטפלים סיעודיים מארצות אירופה כמו מולדובה, אוקראינה, הודו, סרי לנקה ועוד.

 

לפני הגעת המטפל לארץ, הוא עובר מיון בארץ המוצא. עם הגעתו הוא נפגש עם עובדת סוציאלית שמכירה אותו באופן אישי. מטפלים זרים משתלבים בעבודה בבתי מטופלים רק לאחר שעברו בדיקות רפואיות וסינון קפדני. נציגי מנטל בוחנים את צרכי המטופל / ת בכדי להשיג התאמה ראשונית גבוהה בין המטפל למטופל ולהבטיח סיכויים גבוהים להשתלבות המטפל בביתו החדש.

 

אם ברצונכם להעסיק מטפלת פיליפינית או כל מטפל אחר בעל ניסיון ורישיון עבודה לטיפול ביקירכם, פנו למנטל לקבלת פרטים נוספים לגבי התהליך. אנו מסייעים בהכנת המסמכים לרשויות ולמוסדות, מלווים אתכם מפנייתכם הראשונה, דרך הבאת העובד/ת הזר/ה לישראל. מעקב, פיקוח וליווי של העובד בבית המטופל ועד סיום ההתקשרות ביניכם.

 

לקבלת פרטים נוספים התקשרו אלינו בטלפון 1-700-700-455 או הקליקו כאן להשארת פרטי התקשרות ואנו נחזור אליכם עד 24 שעות מפנייתכם.

 
 
דף הבית | מי אנחנו | תחומי התמחות | תיאור התהליך | עובדים זרים פנויים | חוק הסיעוד | שאלות ותשובות | לקוחות מספרים | מבצעים | טפסים | קישורים | טופס יצירת קשר | English
 
כל הזכויות שמורות לחברת מנטל בע"מ 1995 ©
 

בניית אתרים  click-it.co.il קידום אתרים