מנטל - שירותי סיעוד בע"מ 
מנטל - שירותי סיעוד בע"מ

     

מנטל שירותי סיעוד בע"מ - תחומי התמחות

מנטל שירותי סיעוד מתמחה בהבאה ארצה, הכשרה והשמה של עובדים זרים כמטפלים סיעודיים לטיפול בנכים, קשישים וחולים הזקוקים לטיפול והשגחה צמודה 24 שעות ביממה. מטרת הכשרת המטפלים הסיעודיים, לשמור על שיגרת חייהם של חולים סיעודיים, לשפרה במידת האפשר ולהעניק שקט נפשי לבני המשפחות שמשקיעות את כל מרצן בהבטחת איכות חייהם של קרוביהם. חברת מנטל  שירותי כוח אדם וסיעוד, מתמחה זה למעלה מ-12 שנים בהשמת עובדים זרים לחולים הזקוקים להשגחה, תשומת לב תמידית והקשבה לצרכיהם. מנטל מעסיקה עובדת סוציאלית המכירה מקרוב את חשיבות התאמת עובד למטופל, בדגש על מורכבויות שייחודיות לאופי המחלה המסוימת ממנה סובל המטופל. חברת מנטל מסייעת לכם בהגשת הבקשה  לרישיון העסקת עובד זר, ומלווה אתכם בהליך הבירוקרטי ובפניה לרשויות השונות (ביטוח לאומי, יחידת הסמך לעובדים זרים). כמו כן,  מסייעת לכם חברת מנטל בקבלת החזר כספי מביטוח לאומי במסגרת חוק ביטוח סיעוד ובהבאת עובד זר מנוסה ומקצועי לטיפול בקרוביכם.

כפי שיפורט כאן, מתאימה חברת מנטל  מטפלים סיעודיים לחולים על פי סוג המחלה, המוגבלות המסוימת של כל חולה וצרכיו האישיים. התאמה זו, תלויה גם בגילו של המטופל, אם הוא ילד או מבוגר, גבר או אישה:

בנוסף מתאימה חברת מנטל  מטפלים למחלות: אוסטופורוזיס, מחלות פרקים, מחלות עיניים, מצב סיעודי של חולים המרותקים למיטה, סוכרת, דמנציה, החלפת ירך ושבץ מוחי.

מטפלים לחולי פרקינסון

פרקינסון הנה מחלה ניוונית הפוגעת במערכת העצבים. עם החמרת המחלה, רעד המאפיין חולי הפרקינסון מתגבר ומשפיע על פעילויות שגרתיות ויום יומיות בחיי המטופלים. הדבר מתבטא בקושי באחיזת חפצים, קריאת ספרים, קושי בשתייה ואכילה, מגבלה בהליכה, איטיות בתנועה, נוקשות באברי הגוף, חוסר יציבות, נטייה ליפול, קואורדינציה משובשת, אובדן חשיבה, בעיות בדיבור ועוד. כל הסימפטומים הללו אינם מאפשרים לחולי פרקינסון לשמר את שגרת חייהם כפי שהיו רגילים לה. עם הזמן הם הופכים תלויים יותר ויותר בבני המשפחה.

טיפול בחולי פרקינסון על ידי מטפל/ת סיעודי/ת, נותן מענה מיידי, מקצועי וזמין לחולה ומקל מאוד על בני המשפחה.

לפרטים לגבי מטפל סיעודי לחולה פרקינסון הקליקו כאן ליצירת קשר

 למעלה

מטפלים לחולי אלצהיימר

מחלת אלצהיימר היא מחלה ניוונית אשר משפיעה על התפקוד המנטלי של החולים. עם הזמן והתקדמות המחלה, סובלים חולי אלצהיימר מקשיים ביכולת שכלית, בעיות נפשיות, פגיעה משמעותית בזיכרון, מחשבות שווא, בלבול וירידה בתפקוד הקוגניטיבי, עד למצב בו החולה אינו מכיר את בני משפחתו הקרובים. במצב מתקדם, משבשת מחלת האלצהיימר לחלוטין את יכולת התפקוד של החולים ומונעת מהם לשוב ולקיים פעולות יום יומיות אותם עשו ללא קושי בעבר. חולי אלצהיימר סובלים מחוסר ניידות (כולל הליכה לשירותים) איבודי הכרה ובעיות פיזיות לרבות אי היכולת לבלוע אוכל ושתייה. מטפלים סיעודיים המשתלבים בחיי חולי אלצהיימר, מוודאים שהחולים ישמרו על מסגרת קבועה בסביבתם הטבעית. מסייעים להם בפעולות יום יומיות בהם הם מתקשים, מלווים אותם לכל מקום ודואגים לביתם ובריאותם. מעבר לכך, בני המשפחה יודעים שנטל הטיפול הפיזי היום יומי מונח על כתפיים מקצועיות של מטפלים מקצועיים.

לפרטים לגבי מטפל סיעודי לחולה אלצהיימר הקליקו כאן ליצירת קשר

למעלה

מטפלים לחולי סרטן

עבור חולי סרטן ובני משפחותיהם, התמודדות עם מחלת הסרטן הינה תובענית וקשה הן פיזית והן רגשית. המלחמה במחלת סרטן מחייבת את כל בני המשפחה לגייס כוחות נפשיים לטובת תמיכה בחולה וגם בעצמם. טיפול סיעודי בקרב חולי סרטן יכול להקל על עייפות, תשישות, חוסר אנרגיה וחולשות של המטופל ולאפשר לבני המשפחה המעורבים, להמשיך ולתפקד ולחזור למסגרת של עבודה בידיעה שיש מישהו ששומר על יקירם בהיעדרם.

לפרטים לגבי מטפל סיעודי לחולה סרטן הקליקו כאן ליצירת קשר

למעלה

מטפלים בנכים

חברת מנטל  מתמחה בהתאמה והשמה של מטפלים סיעודיים לאנשים נכים ומוגבלים המעוניינים לחיות חיים רגילים בסביבתם הטבעית. למנטל יש ניסיון רב שנים בגיוס מטפלות ומטפלים זרים לטיפול בנכים ואנו מכירים את הצרכים הייחודיים הבאים לידי ביטוי בחיים עם אדם נכה אשר זקוק לעזרה בסיסית בביתו, אך במקביל רוצה לשמור על פרטיותו. מנטל  מפגישה בין רצונות האדם המוגבל / הנכה וצרכיו, למטפל מקצועי ומנוסה שנותן לו מענה סיעודי בהתאם לסוג הנכות ממנו הוא סובל. לעיתים מדובר על שיקום האורך תקופה ארוכה עד שהמטופל מסתדר בכוחות עצמו, ולעיתים הוא / היא נזקקים להשגחה צמודה קבועה. במהלך תקופה זו, פותר עובד סיעודי זר תסכולים, מצוקות וקשיים יום יומיים אשר משפרים לאין שיעור את חיי הנכים תוך שמירה על כבודם העצמי.

 

בדומה למצבים אחרים בהם אדם נזקק לטיפול 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע, גם כאן מטפלים העובדים הזרים במקצועיות ובמסירות אין קץ. רוחצים את הנכים, מסייעים להם לאכול, יוצאים איתם לטיולים מאווררים התורמים לשיפור מצב הרוח הנפשי, מסייעים להם בהליכה לשירותים, דואגים לכל מחסורם ומשק ביתם ובמקרי הצורך אף מבצעים טיפולים פיזיותראפיים המיטיבים את חיי הנכים.

לפרטים לגבי מטפל סיעודי לנכים הקליקו כאן ליצירת קשר

למעלה

מטפלים לאנשים לאחר אירוע מוחי / שבץ מוחי

אירוע מוחי נגרם כתוצאה מהפרעה פתאומית בתפקוד הגוף עקב בעיה באספקת דם למוח. עשר שניות בלבד לוקח לאיבר שקיבל אספקת דם לא סדירה, להתחיל להפגין סימנים של תפקוד פיזי לקוי. שלושים דקות של הפרעה באספקת החומרים גורמים לנזק בלתי הפיך לגופו של אדם. התוצאה: קושי בבליעת מזון ומשקה, איבוד היכולת לדבר, איבוד היכולת ללכת, דיכאונות, נפילות וסחרחורות. אלו חלק מההפרעות שנגרמות כתוצאה מאירוע מוחי. שיקום לאחר אירוע מוחי הינו תהליך ארוך ומורכב, אשר בדרך כלל משפיע על המטופל וכן, על כמה מעגלים של אנשים מהמשפחה הקשורים לטיפול בו  כדי להקל על מי שעבר אירוע מוחי ולאפשר לו ולקרוביו לשוב לשגרת חיים סבירה, נכנס לתמונה מטפל /ת זר המתמחה בטיפול סיעודי במצבים כאלו. מטפלים סיעודיים זרים, עוברים תהליך סינון, בדיקות והכשרה מטעם חברת מנטל, אשר תורמות למקצועיות ולתשומת הלב המרבית שמקבלים אנשים שעברו אירוע מוחי / שבץ מוחי.

לפרטים לגבי מטפל סיעודי לאנשים לאחר אירוע מוחי הקליקו כאן ליצירת קשר

למעלה

מטפלים באוטיסטים

אוטיזם הנה הפרעה התפתחותית הנובעת מבעיה נוירולוגית במוח. אוטיזם מתבטא בקושי בקשירת קשרים חברתיים ורגשיים, ובעיות התנהגות. אוטיזם מזוהה אצל ילדים במהלך שנות חייהם הראשונות ועד גיל שלוש בדרך כלל. אחוז גבוה מהחולים בהפרעה, מוגדרים כלוקים בדרגה מסוימת של פיגור שכלי. אוטיזם מתבטא באובדן כושר הדיבור ועם השנים פיתוח תלות מוחלטת בקרובי משפחה או מעבר למוסדות המטפלים באוטיסטים אך אינם מסוגלים לרפאם. למרות שמבחינה שכלית הם מצוידים ברמות משכל גבוהות מחלק מהאוכלוסייה, הם אינם מסוגלים להתמודד עם קיום יום יומי וזקוקים להשגחה צמודה. טיפול סיעודי בילדים, נערים ובגירים שסובלים מאוטיזם, כרוך בתשומת לב מרבית והקדשת זמן רב ואנרגיה עצומה לרווחתם של החולים והתפתחותם. מנטל  דואגת להתאים מטפלים סיעודיים המתמחים באוטיזם לחולה ולבני משפחתו, בכדי להשיג את התוצאות הטיפוליות והרגשיות הטובות ביותר.

לפרטים לגבי מטפל סיעודי לאוטיסטים הקליקו כאן ליצירת קשר

למעלה

מטפלים לחולי טרשת נפוצה

טרשת נפוצה היא מחלה כרונית אוטו – אימונית (בה הגוף תוקף את עצמו), אשר פוגעת באנשים בגילאי שלושים וארבעים לחייהם ומשבשת את תפקוד מערכת העצבים המרכזית. היא מתבטאת ב"התקפות" גאות ושפל של תפקוד פגום של מערכת העצבים, כאשר משך הזמן בין "התקפה" אחת למשניה אינו קבוע ומשבש את שגרת חיי החולים. חולים בטרשת נפוצה לוקים במגוון רחב של השפעות על גופם. החל מבעיות ראיה קלות, דרך קושי לכתוב, להחזיק כוס משקה, לדבר ועד לשיתוק כללי של הגוף. במקרים כאלו החולה הופך לנכה הנעזר בכיסא גלגלים כדי להתנייד, אך לא בהכרח יכול להסיע אותו בכוחות עצמו. בנוסף, מתבטאת המחלה באי שליטה על הסוגרים ובקושי נפשי, דיכאונות, בכי, פרנויות או אופוריות. במקרים אלו, ערוכה מנטל  לקשר בין חולי טרשת נפוצה ובין מטפלים סיעודיים המכירים את המחלה ואת הסימפטומים שלה, בכדי להקל את הסבל והמצוקה של החולים ובני משפחותיהם.

לפרטים לגבי מטפל סיעודי לחולה טרשת נפוצה הקליקו כאן ליצירת קשר

למעלה

לפרטים נוספים התקשרו אלינו בטלפון 1-700-700-455 או הקליקו כאן להשארת פרטי התקשרות ואנו נחזור אליכם עד 24 שעות מפנייתכם.

 
 
דף הבית | מי אנחנו | תחומי התמחות | תיאור התהליך | עובדים זרים פנויים | חוק הסיעוד | שאלות ותשובות | לקוחות מספרים | מבצעים | טפסים | קישורים | טופס יצירת קשר | English
 
כל הזכויות שמורות לחברת מנטל בע"מ 1995 ©
 

בניית אתרים  click-it.co.il קידום אתרים